Sėkmingi skraidančio automobilio bandymai

2012-04-03

Vairuotojai nuolatos besitikintys aplenkti atšiaurias pasaulio vietas ir eismo kamščius, priartėjo prie savo svajonės išsipildymo – pirmadienį, JAV įmonė pranešė apie sėkmingus skraidančio ir gatvėmis važinėjančio lėktuvo-automobilio bandymus.

Masačiusetse įsikūrusios įmonės „Terrafugia“ teigimu, jų produktas „Transition“, skraidantis automobilis-lėktuvas, sėkmingai atliko 8 minučių bandomąjį skrydį. Kompanijos teigimu, šiam produktui neliko jokių kliūčių po metų pasirodyti rinkoje. „Šiuo skrydžiu mūsų komanda parodė, kad gali išpildyti tai, ką visi laikė neįmanomu sapnu“, – teigė įmonės įkūrėjas Carl Dietrich.

„Terrafugia“ įrodinėja, kad „Transition“ gali pasiūlyti neprilygstamą judesių laisvę. „Transition“ plotis 2,3 m., o suskleidęs 8 m. ilgio sparnus jis telpa ir į standartinio dydžio garažą. Būsimieji „Transition“ savininkai privalės turėti tiek vairuotojo pažymėjimą, tiek piloto licenciją ir mažiausiai 20 skraidymo valandų patirties. Šiam automobiliui-lėktuvui reikia 762 metrų trasos tam, kad pakilti. Dviejų vietų „Transition“ kainuoja apie 279 000 dolerių, 100 vienetų jau yra užsakyta.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...