NSO tyrinėtojas: JAV prezidentas buvo triskart susitikęs su ateiviais

2012-02-22

JAV prezidentas D. Eisenhoweris 1954 m. Hollomano karinių oro pajėgų bazėje buvo tris kartus slapta susitikęs su nežemiškų civilizacijų atstovais, pareiškė buvęs JAV Kongreso ir Pentagono konsultantas.

34-asis JAV prezidentas su ateiviais neva buvo susitikęs vienoje atokioje karinėje bazėje Naujosios Meksikos valstijoje, teigia žinomas neatpažintų skraidančių objektų (NSO) tyrinėtojas Timothy Goodas, anksčiau konsultavęs JAV Kongreso ir Pentagono sudarytų tyrimų grupių narius. Pasak „Huffington Post“, pranešama, kad D. Eisenhoweris ir šiuose susitikimuose dalyvavę aukšti Federalinio tyrimų biuro (FTB) atstovai dėl susitikimų su ateiviais iš kosmoso neva susitarę telepatiniu būdu.

T. Goodas tvirtina, kad galiausiai nežemiškos civilizacijos ir JAV valdžios atstovai tris kartus akis į akį susitiko JAV karinių oro pajėgų Hollomano bazėje Naujosios Meksikos dykumoje. Tai neva gali patvirtinti daug šių susitikimų liudininkų, sakoma pranešime.

Pasak dienraščio, sąmokslo teorijų kūrėjai praėjusiais mėnesiais gana aktyviai aptarinėjo gandą apie JAV prezidentų ir ateivių iš kosmoso kontaktus, tačiau T. Goodas tapo pirmuoju žymiu apie tai viešai prabilusiu ekspertu.

Kalbėdamas BBC2 programoje „Opinionated“, T. Goodas pareiškė, kad kai kurių pasaulio šalių vyriausybės jau kelis dešimtmečius palaiko nuolatinius kontaktus su nežemiškos civilizacijos atstovais. „Ateiviai visą laiką palaikė formalius ir neformalius ryšius su tūkstančiais žmonių visame pasaulyje“, – pridūrė jis.

Po to jis kiek išsamiau papasakojo apie JAV prezidento D. Eisenhowerio, ėjusio šias pareigas 1953 – 1961 metais, ir garsėjusio savo tvirtu tikėjimu nežemiška gyvybe, susitikimus su ateiviais iš kosmoso. Jie įvykę 1954 m. vasario mėnesį, kai prezidentas neva atostogavo Kalifornijoje, Palm Springse. Pirmojo susitikimo metu su amerikiečiais bendravo „Šiauriečių“ nežemiškos rasės atstovai, tačiau tariamas susitarimas buvo sudarytas su skirtingos išvaizdos ateiviais, kurie buvo praminti „Pilkaisiais“.

„Mes žinome, kad iki 90 proc. visų stebimų neatpažintų skraidančių objektų (NSO) atvejų galima paaiškinti moksliniais argumentais, tačiau milijonai žmonių visame pasaulyje yra regėję ir tikruosius“ (nežemiškus kosminius laivus – red.) – pridūrė T. Goodas.

D. Britanijos Gynybos ministerijos 2010 m. išslaptinti dokumentai atskleidė, kad buvęs šalies premjeras Winstonas Churchillis buvo įsakęs įslaptinti visus NSO stebėjimo atvejus. NSO virš Anglijos buvo stebimi dar Antrojo pasaulinio karo metais, sakoma pranešime. Dokumentai liudija, kad W. Churchillis yra taręsis su D. Eisenhoweriu, kuris karo metais vadovavo sąjungininkų pajėgoms Vakarų Europoje, ką daryti dėl tokių atvejų, sakoma pranešime.


"Balsas.lt"

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...