„Twitter“: „Google“ kenkia internetui

2012-01-12

Mikrotinklaraščių paslaugą teikianti svetainė „Twitter“ sukritikavo „Google“ paieškų variklio pakeitimus tvirtindami, kad šie pakeitimai ribos naujienų prieinamumą paprastiems pasaulinio tinklo naudotojams ir pakenks internetui, rašo theinquirer.net.

Savo pareiškime bendrovė „Twitter“ kritikavo pakeitimus tvirtindama, kad jie kenkia paieškoms ir internetui apskritai.

Internetu pasklidusiame „Twitter“ pareiškime (tiesa, pareiškimas sklando internetu, bet jo nėra „Twitter“ svetainėje) rašoma: „Kaip ne kartą teko įsitikinti, naujienos pirmiausiai pasklinda per „Twitter“. Dėl to „Twitter“ paskyros ir naudotojų įrašai neretai tampa pačiais svarbiausiais paieškų rezultatais. Susirūpinimą kelia tai, kad dėl „Google“ pakeitimų šios informacijos paieška dabar visiems bus labai apsunkinta. Manome, kad tai kenkia žmonėms, leidėjams, naujienų organizacijoms ir „Twitter“ vartotojams“.

Taip „Twitter“ reagavo į „Google“ paieškos algoritmo pakeitimus, dėl kurių lengviau rasti į „Google+“ patalpintą informaciją, tačiau ignoruojamos tokios alternatyvos, kaip „Twitter“ ir „Facebook“. „Google“ į tokią kritiką veiksmais nereagavo ir mano, kad „Twitter“ iš jų paieškos rezultatų pirmųjų pozicijų išnyko dėl „Twitter“ kaltės.

„Mus šiek tiek nustebino „Twitter“ komentarai apie „Search Plus Your World“, nes jie patys pasirinko praėjusią vasarą neatnaujinti sutarties su mumis, o nuo to laiko pastebėjome, kad šios bendrovės interneto puslapiuose talpinamos rel=„nofollow“ instrukcijos“, rašoma „Google+“ patalpintame pranešime. Minėtoji instrukcija draudžia „Google“ sekti nuoroda, prie kurios ši instrukcija pateikta.


www.DELFI.lt

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...