Internetinės televizijos kompanija pristatys 3D vaizdo technologiją, leisiančią atsisakyti akinių

2012-01-10

Internetinės televizijos tinklai ruošiasi pristatyti produktų liniją, kurių pagrindinis bruožas – 3D vaizdų peržiūra be specialių akinių. Kompanija teigia, turinti specialią technologiją pavadinimu „Ultra-D“, kuri gali pakeisti žmogaus vaizdo matymo būdą. Ultra-D tai kompanijos ekrano technologija, kuri atlieka „gyvą“ 2D vaizdo apdorojimą į 3D vaizdą. Technologija leidžia tiesioginį 3D turinio su akiniais apdorojimą į 3D turinį be akinių.

Kompanijos spaudos pranešime, ši technologija buvo apibūdinta kaip stereoskopinis 3D vaizdų perteikimas. Ultra-D technologija yra priklausoma nuo įprastos techninės įrangos ir programinės įrangos algoritmų įgalinančių greitą apdorojimą. Kompanija teigia, kad ši technologija veikia su Blu-ray, DVD, PC žaidimų, Interneto technologijomis bei kabelinėmis ir satelitinėmis televizijomis. Ši technologija leidžia vartotojams prisitaikyti 3D efektus pagal savo poreikius. Tai leidžia vartotojams, individualiai koreguoti nustatymus pagal peržiūros erdvę, akių komfortą ir kitas aplinkybes.

„Mūsų pagrindinis tikslas yra rasti sprendimą, kuris sugebėtų išspręsti egzistuojančias 3D technologijos vartotojų problemas, tokias kaip: brangūs 3D akiniai, įvairūs individualių peržiūrų nepatogumai ir nustatymai, bei lėtas 3D vaizdo apdorojimas“, – teigė kompanijos vadovas Mathu Rajan. Televizijos tinklas išsamesnes Ultra-D technologijos detales planuoja atskleisti Sausio 10 – 13 dienomis. Ultra-3-D prekės ženklas, remiantis spaudos pranešimais, apima 3D televizorius, kompiuterius, išmaniuosius telefonus, skaitmeninius ženklus ir paveikslėlius.

Rajan tiki, kad ši technologija sukels panašų lūžį, kokį sukėlė vartotojų perėjimas nuo nespalvotos televizijos prie spalvotos. Jeigu ši vizija išsipildys, ji nutildys daugelį skeptikų, teigiančių, kad 3D televizija yra pervertinta technologija ir labai tikėtina, kad ji neįsitvirtins vartotojų namuose. Remiantis Lapkričio mėnesį atlikta apklausa, 55 proc. žmonių, teigusių, kad 2012 metais yra pasiruošę pirkti HDTV teigė, nepirksiantys 3-D televizijos; respondentai dalinai kaltino mažą programos pasirinkimo pasiūlą ir poreikį dėvėti 3D akinius. Kompanija teigia mananti, kad 3-D televizijos rinkoje vis dar yra laisvų nišų ir svarsto galimybę pradėti 3D priedelių, įtaisytų televizoriuose ir turinčių internetinę prieigą, verslą.

Parengė: Martynas Vaičekauskas

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...