„Samsung“ pristatė kompiuterius su „Windows 8“ operacine sistema

2012-06-07

Antradienį Pietų Korėjos kompanija „Samsung“ pristatė nešiojamus ir planšetinius kompiuterius su Windows 8 operacine sistema. Azijos pirmaujančioje IT mugėje Taipėjuje, mugės atidarymo dieną „Samsung“ pristatė savo produktus, tarp kurių buvo ir 5 serijos hibridas, turintis ir nešiojamo, ir planšetinio kompiuterio savybes.

Lankytojai turėtų pastebėti glaudų ryšį tarp „Samsung“, „Microsoft“ ir „Intel“ kompanijų, teigė „Samsung“ atstovė Lorraine Tsao. Produktų pristatymas pasirodė praėjus dienai po to, kai konkurentai „Acer“ ir „Asus“ pristatė savo produktus su „Windows 8“ operacinėmis sistemomis, kuri, beje, yra trisdešimt antrosios kasmetinės Computex mugės akcentas.

Rinkos analizė rodo, kad „Samsung“ per pirmuosius tris šių metų mėnesius, pagal planšetinių kompiuterių pardavimus aplenkė „Amazon“ ir pateko į antrąją vietą po „Apple“, kuri populiariojo „iPad“ dėka yra nutolusi nuo konkurentų. Operacinė sistema „Windows 8“ – ilgai lauktas „Microsoft“ atsakas „Apple“ ir vis populiarėjantiems mobiliems įtaisams su „Google“ Android operacine sistema. Nors dar nėra oficialios išleidimo datos, tačiau pranašaujama, kad Windows 8 turi pasirodyti spalio mėnesį.

„Microsoft“ kompanijoje dirbantis Steve Ballmeris sako, kad „Windows 8“ palaikys platesnį prietaisų asortimentą, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, nešiojamus ir personalinius kompiuterius. „ABI“ atliktas tyrimas, pasirodęs pirmadienį, parodė, kad „iPad“ per pirmuosius tris šių metų mėnesius dar labiau užsitikrino savo pirmąją poziciją planšetinių kompiuterių rinkoje, kompanija pardavė 11,8 milijonų prietaisų ir užima 65 proc. rinkos.

„Samsung“ pakilo į antrąją vietą, pardavusi 1,1 milijoną prietaisų, kas sudaro 6 proc. rinkos ir pralenkė „Amazon“, kurios „Kindle Fire“ produktų pardavimai krito aštuoniasdešimčia procentų lyginant su praėjusiu ketvirčiu.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...