3-D televizorius jau greitai pasirodys prekyboje

2011-10-07

3-D televizoriai, kuriems nereikia specialių akinių ir HD televizoriai jau nieko nebestebina.

Tačiau Toshiba paskelbė sukūrusi 55 colių LCD televizorių, naudojantį itin didelės raiškos 2-D technologiją kartu su 3-D technologija, kuriai nereikia specialių akinių.

Naujojo televizoriaus raiška siekia 3840 x 2160 pikselių 2-D vaizduose. Tuo tarpu 3-D vaizdai galės būti žiūrimi šiek tiek mažesne raiška.

Naujasis Toshiba modelis patenka į grupę, vadinamą Quad Full High Definition (QFHD) technologija, kurios raiška siekia būtent 3840 x 2160 pikselių.

Nors 3-D vaizdai yra mažesnės raiškos, apžvalgininkai teigia, kad tai vistiek stebina. Naujasis televizorius turi veido sekimo funkciją, kuri užtikrina, kad 3-D vaizdas bus nukreiptas tiesiai į žiūrovus, net ir sėdinčius skirtingose vietose.

Naujojo televizoriaus išleidimo į gamybą Japonijoje data yra numatyta gruodžio viduryje. Jo kaina sieks 11730 JAV dolerių. Toshiba tikisi pagaminti 1000 vienetų per mėnesį.

Nors masinei rinkai tokia kaina atrodytų kaip absurdas, Toshiba puikiai žino, kad nedideliame pirkėjų rate šis modelis turės didžiulį pasisekimą.

Toshiba vadovo teigimu, per ateinančius penkerius metus 3-D vaizdus bus siekiama dar labiau priartinti prie realių 3-D vaizdų.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...