„Diablo 3“ pasiglemžė jaunuolio gyvybę

2012-07-20

Dėl širdies sustojimo mirė aštuoniolikmetis taivanietis, 40 valandų be pertraukos žaidęs „Diablo III“. Paauglys žaidė privačiame kambaryje interneto kavinėje. Bet žodis „kavinė“ šiuo atveju yra apgaulingas: žaidimo auka per visas 40 valandų nė karto nevalgė, rašo examiner.com.

Po tiek laiko be maisto badu nemirštama. Taivanietis mirė ir ne nuo dehidratacijos. Nors kol kas nėra skrodimo duomenų, tačiau labai panašu, kad jaunuolį, kuris įvardinamas tik pavarde – Chuang – nužudė kraujo krešulys, susiformavęs dėl ilgo sėdėjimo laiko.

Liepos 15 dienos rytą kitas kavinės lankytojas aptiko Chuangą miegantį pasirėmus į kompiuterio stalą. Pažadintas žaidimų gerbėjas atsistojo, žengė kelis žingsnius ir susmuko. Nugabenus jį į ligoninę beliko konstatuoti mirtį, rašo thesun.co.uk.

Tai nėra pirmoji su kompiuteriniais žaidimais susijusi mirtis Taivanyje. Vasario mėnesį „League of Legends“ gerbėjas Chen Rong-yu pasirašė sau mirties nuosprendį 23 valandas trukusiu nepertraukiamu žaidimu interneto kavinėje.


www.DELFI.lt

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...