Prieš Velykas – pranešimų apie kiaušinio formos NSO antplūdis

2012-04-11

Prieš Velykas internete pasirodė vaizdo įrašas, nežinomo keleivio neva užfiksuotas iš nežinomo lėktuvo. Šis vaizdo įrašas, kaip ir tūkstančiai panašių, gal būtų taip ir prasmegęs į užmarštį su etikete „klastotė“. Jeigu ne viena įdomi smulkmena: nufilmuotas neatpažintas skraidantis objektas buvo kiaušinio formos, todėl nemažai žiniasklaidos šaltinių ėmėsi šį įrašą skleisti kaip velykinio stebuklo įrodymą, rašo newsru.com.

Trumpai šio įvykio aprašyti nepatingėjo „The Daily Mail“ ir „Komsomolskaja pravda“.

Staigiai išpopuliarėjusį vaizdo įrašą balandžio 7 dieną į internetą patalpino vartotojas, pasivadinęs „crazybreakingnews“, savo komentare nepasivarginęs parašyti ką nors apie „skraidančio kiaušinio“ stebėjimą. Tačiau iš garsinio fono galima suprasti, kad „kiaušinis“ operatorių sudomino taip, kad juo pasidomėti buvo rekomenduota ir kažkokiam greta buvusiam Ramonui.

Prie vaizdo įrašo esančiame prieraše tvirtinama, kad filmuota iš keleivinio lėktuvo, skridusio virš Seulo (P. Korėja). Vaizdo įraše kiaušinį įžiūrėti sunku, matosi tik tai, kad jis yra sidabrinės spalvos. Objekto dydį nustatyti sunku, bet visai tikėtina, kad jis bus tokio didumo, kaip ir dažniausia klastotėms apie NSO naudojamas „kosminis laivas“ – paprasčiausia bulvė.

„Youtube“ svetainėje peržiūrėjus to paties vartotojo kitus vaizdo įrašus galima daryti išvadą, kad katalikiškos šventės išvakarėse „velykiniai skraidantys kiaušiniai“ tiesiog atakavo Žemę. Balandžio 4 dieną jis patalpino vaizdo įrašą su sidabrinės spalvos kiaušinio formos NSO, kuris lydėjo lėktuvą, skridusį iš Kanberos (Australija). O kovo 18 dieną atsirado įrašas apie tokį patį kiaušinį, kuris praskrido pro lėktuvą iš Amsterdamo.

Pats naudotojas „crazybreakingnews“, į „Youtube“ kraunantis filmukus apie ateivius, į autorystę nepretenduoja – jis tik nori paskatinti paranormalių reiškinių liudininkus siųsti jam įrodymus, kurie bus panaudoti publikacijai ir diskusijoms, o taip pat įrašų tikrumo patikrinimui.. Įrašų ekspertai nevertina, savo verdiktą skelbia visas pasaulis. Derėtų paminėti, kad beveik visi vartotojai, komentuojantys vaizdo įrašą apie „skraidantį kiaušinį“, linkę netikėti nežemiška jo kilme.

„Operatoriaus rankos dreba, bet objektas kažkodėl nedreba“, – apie Seulo NSO rašo vienas komentatorius. „Tiesiog vandens lašas ant stiklo“, – tvirtina antras komentatorius. „Tai yra meteozondas“, – savo nuomonę išreiškė trečias.

Dauguma komentatorių linkę negaišti laiko logiškam matyto vaizdo paaiškinimui ir a priori vaizdo įrašą vadina klastote bei išsako savo teiginius apie tai, kas per „kiaušinis praskrido netoli lėktuvo“: „Mentos“ saldainiukas, mėtoma skraidanti lėkštė, „kažkas su balionu bėga iš Šiaurės Korėjos“, nepilotuojamas JAV žvalgybos lėktuvas. Netrūko ir klasikinių paaiškinimų: „Tai Chucko Norriso kepurė“ arba „Paskambino Chuckas ir pareikalavo skubiai grąžinti jo mėtomą skraidančią lėkštę“.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...