„Samsung“ nusprendė besąlygiškai užkariauti Europą

2012-02-14

Pietų Korėjos elektronikos gigantų „Samsung“ prezidento ir generalinio direktoriaus Seokpilo Kimo kukliu nepavadinsi – kalbėdamas „Samsung“ forume Prahoje jis pareiškė, kad savo vadovaujamai įmonei kelia tikslą iki 2020 metų pagal pardavimus pirmauti absoliučiai visose produktų, kuriuos gamina „Samsung“, kategorijose.

Nors tai gali pasirodyti labai jau ambicingas tikslas, bet panašu, kad jis nėra visiškai nepasiekiamas. Pavyzdžiui, 2011 metų pabaigoje „Samsung“ pardavimais jau pirmavo dešimtyje skirtingų produktų kategorijų, o iki šių metų pabaigos tikimasi, kad šį kategorijų, kuriose pirmaujama, kiekį pavyks padidinti iki 14.

Ši P. Korėjos korporacija imsis stiprinti savo pozicijas „verslas verslui“ sektoriuje – pasak S. Kimo, „siūlydami holistinius sprendimus verslui sieksime tapti šio sektoriaus lyderiais“.

Tiesa, ir namų vartotojai neliko užmiršti – „Samsung“ pristatė Europos rinkoje netrukus pasirodysiančius įrenginius ir jų sujungimo idėjas namams: vartotojams bus siūloma naudotis „debesinės“ duomenų saugyklos „Allshare Play“ paslauga, kuri suteiks galimybę, pavyzdžiui, mamai nufotografuoti ar nufilmuoti savo vaikus ir šią vaizdinę medžiagą leisti nedelsiant peržiūrėti kur nors toli gyvenantiems seneliams.

Naujieji ES7000ir ES8000 serijų televizoriai bus su integruotu mikrofonu ir vaizdo kamera – jie galės būti valdomi ne tik elegantišku lietimui jautriu nuotolinio valdymo pulteliu, bet ir balsu ar gestais.

Taip pat pristatytas „9 Series Ultra“ nešiojamasis kompiuteris – įrenginys, puikiai papildysiantis sparčiai besiplečiančią itin lengvų ir plonų „ultrabook“ klasės nešiojamųjų kompiuterių rinką.

Pagrindinė forumo naujiena – pristatytas naujas planšetinis kompiuteris „Galaxy Tab 2 (7.0)“ su „Android 4.0“ operacine sistema.


www.DELFI.lt

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...