Tyrėjai nustatė, kad Ecstazy narkotiku gali būti gydomas kraujo vėžys

2011-10-08

Tyrėjų komanda nustatė, kad „ecstasy“ narkotiką galima perdirbti taip, kad jis padėtų nugalėti kai kurias kraujo vėžio atmainas, pagerinti potensiją bei sumažinti psichoaktyvumą.

Tyrėjai bandė panaudoti Metilendioksinmetamfetaminą kaip vaistą nuo Parkinsono ligos, tačiau buvo nustatyta, kad šis narkotikas gali būti naudingas ir kraujo vėžio gydyme.
Dėl šios priežasties tyrėjai bando sumažinti narkotiko sukeliamo psichoaktymumo riziką bei padidinti jo neigiamą poveikį kraujo vėžio ląstelėms.

Metilendioksinmetamfetaminas yra žinomas kaip klubinis narkotikas dėl savo euforiją sukeliančio poveikio. Nors jis nebuvo pardavinėjamas legaliai, narkotikas smarkiai paplito aštuntajame ir devintajame dešimtmetyje.

Tyrėjai teigia, kad „ectasy“ struktūra gali būti perdirbta taip, kad jis įgautų terapiautinių savybių. Jau dabar šis narkotikas ardo kraujo vėžio ląsteles, tačiau labai nežymiai.

Norėdami pakeisti narkotiko poveikį, tyrėjai turės perdaryti molekulės struktūrą. Pakeista molekulinė struktūra įgauna naujas biologines ypatybes.

Teigiama, kad pakeitus molekulinę struktūrą šį narkotiką bus galima naudoti ir potensijai gerinti.
Naujoji struktūra bus sukurta naudojant dirbtines jungtis. Naujasis vaistas, mokslininkų teigimu, pirmiausiai bus išbandytas su gyvūnais.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...