LG pristatė šaltį taupantį šaldytuvą

2012-07-24

Bendrovė LG JAV pristatė naujos konstrukcijos buitinį šaldytuvą, kuris siūlo papildomą erdvę tiems maisto produktams, kurių prireikia dažniausiai.

Pasak LG atstovų, Jungtinėse Valstijose atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 1 000 šeimų nariai, atskleidė, kad 32 proc. apklaustųjų namuose jų šaldytuvo durelės kasdien praveriamos nuo 20 iki 50 kartų. Dažniausiai prireikia vadinamųjų „čiupk ir neškis“ produktų – atšaldytų gėrimų ir įvairių užkandžių. Kaskart pravėrus šaldytuvą iš jo į kambarį patenka šaltas oras, o šiltas užima jo vietą.

LG konstruktoriai sumanė, kaip būtų galima išvengti tokių šiluminių nuostolių, ir suprojektavo naują „durelės durelėse“ tipo šaldytuvą „Door-in-Door“. Jo durelėse įrengta speciali vieta maisto produktams, kurių prireikia dažniausiai, laikyti. Naujojo šaldytuvo dešiniųjų durelių rankenoje yra specialus mygtukas. Jeigu jis nepaspaudžiamas, durelės atsidaro kaip standartiniame šaldytuve, atverdamos pagrindinę jo tūrio dalį. Tačiau jei mygtukas bus paspaustas, patraukus už rankenos atsidarys tik išorinės durelės su jose įrengta „čiupk ir neškis“ produktų saugykla. Pagrindinis šaldytuvo skyrius liks uždarytas sandariu permatomu atitvaru.

Durelėse įrengtame skyriuje galima laikyti gėrimus, vaisius, užpilus ar kitus dažnai naudojamus produktus. Pasak LG atstovų, 878 litrų talpos „Door-in-Door“ modelyje yra ir kitų techninių naujovių: tai „Smart Cooling Plus“ šaldymo ir vėdinimo sistema, reaguojanti į skaitmeninių daviklių, nuolat sekančių drėgmę ir temperatūrą, signalus. Skelbiama, kad ši sistema užtikrina optimalias mikroklimato sąlygas ir leidžia ilgiau išlaikyti maistą šviežią. Be to, naujasis šaldytuvas naudoja nuo 8 iki 17 proc. mažiau energijos, nei ankstesni LG šaldytuvų modeliai.

Užmaršiems pravers apie paliktas pravertas dureles primenantis garso signalas, o šaldytuvo parinktis bus patogu nurodyti sensoriniame ekrane, įmontuotame kairiosiose durelėse. Žinoma, visi šie patogumai turi savo kainą: LG „Door-in-Door“ šaldytuvą JAV pardavinės už maždaug 3 500 dolerių kainą.


"Balsas.lt"

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...