Atidarytas IBM serverių perdirbimo centras

2012-03-12

Bendrovė IBM pranešė atidariusi pirmąjį serverių perdirbimo centrą Kinijoje. Naujasis centras Šenzeno mieste galės perdirbti ir atnaujinti apie šimtą tūkstančių serverių bei personalinių kompiuterių per metus ir taip prisidės prie technologinių atliekų kiekio pasaulyje ir neigiamo jų poveikio aplinkai mažinimo, sakoma bendrovės pranešime.

Numatoma, jog veiklos pradžioje Šenzeno centre bus perdirbami tik IBM „Power Systems“ serveriai, tačiau atnaujinamų technologijų įvairovė ir apimtys nuolatos augs. Iki 2014 metų naujasis centras perdirbinės visų klasių saugyklas, o taip pat ir personalinius kompiuterius.

IBM atstovų teigimu, visa perdirbta techninė įranga atitiks aukščiausius kokybės reikalavimus ir įprastus IBM serverių gamybos standartus. Kiekvienas atnaujintas įrenginys prieš paleidimą į rinką bus griežtai testuojamas, o visiems gaminiams bus suteikiamas kokybę patvirtinantis sertifikatas.

IBM ekspertai tikina, kad tokie kaip Šenzeno techninės įrangos perdirbimo centrai yra ypač naudingi augantiems regionams, kuriuose informacinių technologijų poreikis nuolat didėja. Perdirbta produkcija suteikia mažo ir vidutinio verslo įmonėms galimybę įsigyti pigesnės, bet kokybe naujiems prietaisams nenusileidžiančios, techninės įrangos.

IBM ketina seną techninę įrangą supirkinėti ir iš pačių klientų, kai šie nuspręs įsigyti naujesnę, sakoma pranešime.


"Balsas.lt"

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...