Rytojaus internetas: 1000 kartų greitesnis

2011-07-11

Įsivaizduokite, jei visi duomenys internete galėtų būti atsiunčiami per vieną skaidulą, žmogaus plauko storį.

Kalifornijos universitete, Santa Barbaroje, buvo pradėtas tyrimas padaryti visa tai realybe. Tyrėjai kartu su Terabit Optical Ethernet Center (TEOC) bando plėtoti technologijas dėl naujos Ethernet kartos, kuri gali būti tūkstančius kartų greitesnė. Jie kuria 1 Terabaito spartos Ethernet šviesolaidį tinklą – 1000000000000 bitų per sekundę. Pasak mokslininkų, tai visiškai realu ir pirmieji tokie tinklai gali atsirasti iki 2015 m., o iki 2020 m. mokslininkai mano, kad pavyktų sukurti 100 Teraibaitų spartos Ethernet tinklą.
Kompanija “TOEC” yra partnerė su tokiomis stambiomis kompanijomis, kaip “Google Inc.”, “Verizon”, “Intel”, “Agilent Technologios” ir “Rockwell Collins Inc.”
Kas diena žmonija išnaudoja milžiniškus interneto srautus (vaizdus, nuotraukas ir kt.). Netrukus milijonai žmonių, kad patenkintų savo poreikius naudos milijardus bitų per sekundę.
“Mums netrukus reikės dar spartesnio tinklo, kad susitvarkytume su tokiais srautais ir sugebėtume aptarnauti kiekvieno žmogaus poreikius”, teigė Daniel Blumenthal, “TOEC” vadovas.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...