„iPad mini“ pasirodys metų pabaigoje

2012-03-15

Gana netikėta naujiena apie „Apple“ planus išleisti planšetinį kompiuterį „iPad mini“ atėjo iš aršiausio amerikiečių konkurento – „Samsung Electronics“.

Leidinys „The Korea Times“ paskelbė vieno iš korėjiečių kompanijoje dirbančio aukšto lygio pareigūno nuomonę, kuri leidžia suprasti, jog gandais apaugęs „iPad mini“ turėtų pasirodyti jau šių metų pabaigoje, greičiausiai prieš pat šventinį pardavimų sezoną, taip dievinamą bet kurio gamintojo.

Nors naujojo „Apple“ planšetinio kompiuterio charakteristikos žinomos tik iš gandų, tačiau manoma, kad jis gaus 7,85 colių įstrižainės ir 1024×768 raiškos ekraną su plonu plastikiniu rėmeliu aplink jį. Naujojo „iPad mini“ kaina, manoma, atitiks 249 – 299 kainų segmentą.

Be to, tas pats šaltinis praneša, jog, nepaisant visų patentų karų tarp amerikiečių ir korėjiečių, „Samsung Electronics“ ir toliau išlieka pagrindinis komponentų tiekėjas kompanijai „Apple, įskaitant ir mobiliąją elektroniką. Pavyzdžiui, šių IT gigantų kontraktų suma siekia maždaug 9,7 mlrd. dolerių, o metų pabaigoje ši suma gali padidėti iki 11 mlrd.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...