Lietuvoje pasirodė „Philips“ jaunimui skirtos „CitiScape“ ausinės

2012-06-14
Bendrovė „Philips“ pranešė artimiausiomis savaitėmis Lietuvoje pristatysianti „CitiScape“ ausinių kolekciją, kuri skirta naujovėms imliam miesto kultūrą propaguojančiam jaunimui.

Ausinės buvo sukurtos bendradarbiaujant su muzikos mėgėjais iš šešių pasaulinių metropolių. Jos išsiskirs savo dizainu ir pirmą kartą pritaikyta „MusicSeal“ technologija, kuri ir apsaugo nuo aplinkos triukšmo, ir neleidžia garsui sklisti į aplinką, sakoma bendrovės pranešime.

„Ausinėse yra įmontuotos dviejų sluoksnių sienelės tarp garsiakalbių ir aplinkos – tai padidina garso izoliaciją. Nesvarbu, ar skamba klasikinė muzika, ar triukšmingas roko kūrinys – niekas aplink to negirdės, – sakė „Philips“ atstovybės Lietuvoje vadovas Gintautas Vaitiekaitis. – „CityScape“ ausinės yra skirtos madai ir muzikai neabejingiems žmonėms, todėl kurdami jas aktyviai bendradarbiavome su stilingiausiais žmonėmis iš Niujorko, Londono, Berlyno, Šanchajaus, Paryžiaus ir Tokijo.“

Pasak bendrovės atstovų, kadangi vis daugiau žmonių savo mobiliuosius telefonus naudoja kaip muzikos grotuvus, visose „CityScape“ ausinėse yra įmontuotas mikrofonas. Jis leidžia vartotojui patogiai atsiliepti į skambutį besiklausant muzikos – nereikia nusiimti ausinių ar atjungti jas nuo mobiliojo. Be to, ausinių laidai yra pagaminti iš specialios gumos, kuri nesusisuka ir nesusipina į mazgus.

Skelbiama, kad „CityScape“ kolekcijoje yra keturių modelių ausinės – trejos su lankeliais ir vienos įkišamos į ausis – „Uptown“, „Downtown“, „Shibuya“ ir „St. German“. Visų modelių ausinės yra gaminamos kelių spalvų, todėl kiekvienas iš jų galima priderinti prie mėgiamiausių rūbų.

„CityScape“ ausinės, priklausomai nuo pasirinkto modelio, prekybos vietose kainuos nuo 170 litų, sakoma pranešime.


"Balsas.lt"

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...