Ateities masažo krėslas, per kelias minutes nusiunčia į transo būseną

2012-03-09

IT parodoje eksponuojamas krėslas, žadantis per 20 minučių suteikti dviejų valandų miego pojūtį, susilaukė didelio dalyvių susidomėjimo. Kompanijos „BrainLight“ sistema, kuri anot jos kūrėjų yra unikali, naudoja garsą, šviesą ir „Shiatsu“ masažą tam, kad per kelias minutes vartotojus nusiųstų į transo būseną. „Tai lyg dvi ar trys valandos gilaus miego.

Akimirksniu pasijusite geriau. Šis modernus masažo krėslas jaučia žmogaus kūno formą, o prieš pradedant masažą sudaro virtualų pagrindinių relaksacinių zonų žemėlapį,“ – naują krėslą apibūdino firmos atstovė, Daniela Brieske.

Juodi akiniai, ausinės ir kiti pojūčiai padeda atsikratyti per visą dieną sukaupto streso. Atpalaiduojanti muzika ir švelnūs garsai pasiekia ausis, o besikeičiančio intensyvumo blyksinti balta šviesa sklinda pro akinius. Sistema dirba su „hemi sync“ technologija, kuri naudoja garsą ir regėjimą, kad sinchronizuoti abiejų smegenų pusrutulių veiklą, taip sukeliant gilų atsipalaidavimą. „BrainLight“ teigimu, jų gaminami krėslai gali būti naudojami norint greičiau išmokti įvairias užsienio kalbas, nes, anot kompanijos, smegenų sinchronizacijos metu smegenys yra jautresni naujos informacijos kaupimui. Tačiau, krėslo kaina daugumai išblaškė visus sapnus – krėslas kainuoja 7500 eurų.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...