Skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis: iš automobilių sporto – į serijinę gamybą

2012-08-13

„Audi“ inžinieriai nusprendė padaryti sportinių automobilių vairavimą šiek tiek patogesnį ir saugesnį, o serijinės gamybos „R8 e-tron“ modelyje įrengti vieną iš pirmųjų skaitmeninių galinio vaizdo veidrodėlių. Kaip ir bolidai, kurie šiais metais dominamo 24 val. Le Mano lenktynėse keliams skirtas modelis neturės galinio stiklo, todėl tokia naujovė nėra tik vokiečių siūlomas papildomas žaisliukas.

Kaip ir R18 bolide naudojama sistema, civilinis jos analogas yra visai nesudėtingas – gale, ties stogo briauna įrengta nedidelė vaizdo kamera fiksuos viską, kas vyks už automobilio, o duomenis perduos nedideliam 7,7 colių įstrižainės „aktyvios matricos organinę šviesą skleidžiančių šviesos diodų“. Vokiečių rinkodaros specialistų apibrėžimą išvertus į žmonių kalbą, tai reikštų tiesiog gero kontrasto ekraną, įrengtą ten kur paprastai būna galinio vaizdo veidrodėlis.

„Audi“ žada fantastišką vaizdo kokybę, taip pat ir galimybę pritemdyti arba visai išjungti ekraną bet kuriuo metu. Vokiečių kompanija investuoja papildomas lėšas į „veidrodėlį“ siekdama jį panaudoti papildomos informacijos pateikimui.


"Balsas.lt"

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...