Sukurtas tinklapis padedantis rasti greičiausią ir pigiausią kelionę iš taško A į B

2012-08-10

Bendrovė „Mozio“ kuria tinklalapį, kuris išspręs keliautojų vadinamą paskutinio kilometro problemą. Nuvykus į svetimą šalį ir neturint pinigų taksi visuomet kyla ši problema, kai reikia nuspręsti su kokia transporto priemone nukakti iki gyvenamosios vietos. Kaip bus pigiau? O kaip greičiau? O kaip patogiau?

Tokie klausimai kyla neatlikus namų darbų, t. y. neišsiklausinėjus draugų, nepanaršius internete. Bet juk kartais tam neturime laiko.

Tačiau ši problema jau artimiausiu metu nustos mus visus kankinti. Jauna bendrovė „Mozio“ nuo 2011 metų pradžios kuria tinklalapį, kuriame rasite pasiūlymus, kaip greičiau ir patogiau pasiekti norimą vietą mieste vos tik išlipus iš lėktuvo.

Puslapio idėja gimė Davidui Litwakui, kuris jau spėjo aplankyti pusę pasaulio, taip pat ir Lietuvą. „Jei internete galima surasti visą krūvą tinklalapių apie keliones, ir kelionių rekomendacijas, pigius skrydžius ir panašiai. Jums nepavyks rasti nei vieno tinklalapio, kuriame būtų pateikiama glausta informacija apie transporto galimybes mieste, į kurį atvykstate“, – pasakoja D. Litwakas.

Apsilankęs tinklalapyje žmogus įves miestą ir adresą, kurį jam reikia pasiekti atskridus. Atlikus užklausą, tinklalapis pateiks visus įmanomus kelionės variantus. Matysite kiek kainuos ir truks kelionė autobusu. Ar galima tikslą pasiekti traukiniu. O galbūt jums reikia limuzino? Jei važiuojant autobusu reikės persėsti, tai pamatysite, kiek kartų. Taip pat ar yra specializuoti autobusai, vežantys iš oro uosto tik į miesto centrą.

Praktinis pavyzdys – britas, skrendantis į Lietuvą apsilanko šiame tinklalapyje ir supranta, kad gerokai pigiau yra važiuoti traukiniu iki stoties, ir ten persėsti į 16-tą troleibusą. O nežinodamas to, jis įsės į taksi su kosminiu tarifu ir važiuodamas iki TV bokšto sumokės 3 kartus daugiau, nei mokėjo už skrydį.


www.DELFI.lt

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...