„Apple“ patentuoja stiklinį „iPhone“

2012-03-27

Korporacija „Apple“ palyginti rimtai galvoja apie naujos kartos „iPhone“, kuris turėtų visiškai stiklinį korpusą.

Apie tai tapo žinoma iš patentinės paraiškos, kurią kompaniją įteikė JAV patentų ir prekės ženklų komisijai (USPTO).

Paraiškoje aprašomas mobilusis įrenginys korpuse, kuris padarytas arba iš vientiso stiklinio vamzdelio, arba suklijuoto iš dviejų stiklinių plokštelių. Nebūtinai visas korpusas bus permatomas, tačiau jis visas bus iš stiklo.

Žinoma, tai yra tik patentinė paraiška, pats patentas dar nėra gautas, tačiau juk ir informacija apie pirmąjį „iPhone“ viešumon pateko būtent tokios paraiškos dėka, kai paaiškėjo apie „Apple“ ketinimus užpatentuoti „telefoną su nupieštais mygtukais“.

Iliustracija, pateikta kartu su paraiška, vaizduoja stiklinį įrenginį, labai primenantį pirmuosius „iPod“ grotuvus, tačiau tai labiau panašu į konspiraciją. Patentinėje paraiškoje aiškiai kalbama, jog tokio korpuso medžiaga turi sugebėti praleisti radijo signalus. Taigi kalbama būtent apie komunikacijai skirtą prietaisą.

Įdomu tai, jog šiuolaikinės technologijos jau leidžia sukurti prietaisą, aprašytą „Apple“ patentinėje paraiškoje. Kai kurie dabartinio stiklo tipai savo atsparumu lenkia medžiagas, kurios paprastai dabar naudojamos tipinių išmaniųjų telefonų korpusų gamyboje. Tiesa, kainuoja toks stiklas žymiai brangiau, tačiau „Apple“ atveju tai ne taip jau ir svarbu, žinant jos pelno maržas bei vartotojų meilė kompanijos iš Kupertino produktams. Tuo tarpu stiklinį korpusą galima padaryti hermetišką. Ir atrodys toks išmanusis telefonas tikrai moderniai, o gal net ir futuristiškai.


Technologijos

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...