HTC gamins Facebook išmanųjį telefoną

2011-11-23

Firminį socialinio tinklo „Facebook“ išmanųjį telefoną kodiniu pavadinimu „Buffy“ gamins Taivano bendrovė HTC.

Apie tai, remdamasis neįvardintais šaltiniais, pranešė internetinis leidinys „All Things Digital“. Jo teigimu, dėl šio projekto partnerio „Facebook“ vadovybė apsisprendė visai neseniai, o vienu metu buvo nagrinėjama ir bendradarbiavimo su „Samsung“ galimybė. Bendrovė HTC jau dabar diegia „Facebook“ paslaugas į savo gaminamus išmaniuosius telefonus, kai kuriuose modeliuose, tarp jų „HTC Salsa“ ir „HTC ChaCha“, yra atskiri prisijungimo prie „Facebook“ mygtukai.

Šaltinių teigimu, „Facebook“ telefone bus naudojama modifikuota „Android“ operacinė sistema, suderinama su HTML5 paremtomis taikomosiomis programomis. Kokios programos bus įdiegtos į „Buffy“, dar nežinoma. Neaišku ir tai, kada šis telefonas galėtų pasiekti rinką, nors manoma, kad tai gali atsitikti per artimiausius vienerius ar pusantrų metų.

„All Things Digital“ žiniomis, už „Buffy“ projektą „Facebook“ bendrovėje atsako šio socialinio tinklo techninis direktorius Bretas Tayloras. Oficialiai „Facebook“ nei neigia, nei patvirtina pranešimus apie savo išmaniojo telefono kūrimą. Pirmą kartą informacija apie tokį sumanymą pasirodė viešumoje praėjusių metų rugsėjį.

Šaltinis: balsas.lt

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...