Keisčiausi išradimai sukrovę milijonus

2011-09-27

Kai kurie išradimai sukurti gelbėti žmonių gyvybėms. Kai kurie pagerinti gyvenimo kokybę. Kai kurie palengvina užduočių atlikimą. Yra ir tokiu, kurie amžiams pakeičia žmogaus istoriją, pavyzdžiui elektros lemputės, automobiliai, kosminiai erdvėlaiviai.

Yra ir tokių, kurie groja Al‘o Green‘o dainas ant sienos sumontuotos šokančios žuvies pavidale, tačiau tai nereiškia, kad pastarasis išradimas yra mažiau naudingas nei prieš tai išvardintieji.

Dauguma žmonių, kurie praturtėjo sukurdami kažką ypatingo, buvo matematikos genijai ar nuostabūs inžinieriai. Tačiau sukurti kažką neįprasto gali kiekvienas ir taip susikrauti milijonus.

Pateikiame keisčiausių išradimų, kurie kūrėjams atnešė didžiulius turtus, sąrašą:

5. Dainuojanti žuvis. Dažniausiai tai būna ant medinės lentelės pritvirtintas upėtakis arba ešerys. Paspaudus mygtuką, žuvis pradeda kraipyti galvą bei uodegą ir dainuoti kokią nors dainą. Žmogui einant pro šalį gali pasigirsti frazė „Paleisk mane atgal į vandenį.“

4. Antklodė su rankovėmis. Tai paprasta anklodė, tik turinti rankoves. Su ja galite paimti į rankas knygą ir skaityti nesušaldami.

3. Furbis. Tai buvo vienas populiariausių žaislų dešimtajame dešimtmetyje, tačiau jo populiarumas išblėso taip pat greitai, kaip ir atsirado. Jis galėjo judinti įvairias kūno dalis ir kalbėti savo „furbiška“ kalba ir mokytis kitų kalbų. Furbis laikomas pirmuoju žaislu su dirbtiniu intelektu.

2. Elektroniniai gyvūnėliai, dar žinomi kaip „Tamagotchi“. Tai taip pat dešimtojo dešimtmečio palikimas, simuliojantis naminio gyvūnėlio auginimo procesą.

1. Kambariniai akmenys. Nors tai ne išradimas (kaip galima išrasti akmenį?), naminiai akmenys smarkiai buvo išpopuliarinti aštuntajame dešimtmetyje. Su šiais „gyvūneliais“ buvo galima bendrauti, jie nereikalavo jokios priežiūros, jų nereikėjo šerti. Kiekvienas sąvininkas galėjo savo akmenis nudažyti norima spalva. 1975-aisiais šių akmenų kaina siekė 3,95 $, tačiau dabar – net 16 $. Jie vis dar išlieka populiarūs ir šiais laikais, kad ir kaip neįprastai tai atrodytų.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...