Kaip veikia internetinis debesis

2011-09-29

Kiekvieno kompanijos vadovo pareiga yra gera kompiuterine įranga aprūpinti darbuotojus.

Į tai įeina ne tik naujo kompiuterio nupirkimas: reikia pirkti naujas programas ir licenzijas. Pasamdžius naują darbuotoją, reikia pirkti dar vieną licenziją, reikalingas programas. Tai taip sudėtinga, atsiranda miego sutrikimai.

Gali būti, kad tam greitai bus sukurta alternatyva. Vietoj to, kad kaskart diegtume programų paketą kiekvienam kompiuteriui atskirai, užteks įdiegti vos vieną programą. Ši programa leis darbuotojui prisijungti į tinklą, kuriame saugomos visos darbui reikalingos programos. Nuotolinės mašinos, kurios priklausys kitai kompanijai, valdys viską nuo elektroninio pašto ar teksto redaktorių iki sudėtingų duomenų analizės programų. Tai vadinama „internetiniu debesiu“, ir tai gali pakeisti visą kompiuterinę pramonę.

Šioje kompiuterijoje yra žymus apkrovos pokytis. Vietiniai kompiuteriai nebeturės vykdyti sunkių programos paleidimo operacijų. Vietoj to programas paleižia tinklas.

Vienintelis dalykas, ką turės padaryti žmogus, paleisti „Internetinio debesies“ programą, kuri bus tokia pat paprasta, kaip interneto naršyklė. Visą kitą sutvarkys naujasis tinklas.

Yra galimybė, kad su tuo jau esate susidūrę, jei naudojate Hotmail, Yahoo! Mail ar Gmail elektroninio pašto paslaugas. Vietoj to, kad paleistumėte elektroninio pašto programą, jūs jungiatės į interneto naršyklę. Jūsų pašto dėžutės duomenys nėra saugomi jūsų kompiuteryje – jie yra tarnybos kompiuterių debesyje.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...