Microsoft nemokamai leidžia išbandyti Windows 8

2011-09-19

Norintiems patiems išbandyti svarbiausias būsimos operacinės sistemos „Windows 8“ galimybes „Microsoft“ siūlo parsisiųsti ankstyvąją šios OS versiją „Windows 8 Developer Preview” .

„Pre-beta build“ vadinamą išankstinę „Windows 8“ atmainą „Microsoft“ savo svetainėje paskelbė vakar prasidėjus „BUILD Windows” konferencijai, kurios dalyviams, „Microsoft“ programinės įrangos plėtotojams, buvo pristatyta būsimoji operacinė sistema „Windows 8“. Šis pristatymas buvo tiesiogiai transliuojamas internetu.

Dabar iš arčiau su „Windows 8“ ypatumais susipažinti gali kiekvienas, iš naujosios „Windows Dev Center“ svetainės parsisiuntęs tris skirtingas „Windows 8“ versijas, skelbia „Computerworld“.

Didžiausia pagal apimtį yra 4,8 GB 64 bitų „Windows 8“ peržiūros versija su programuotojams skirtais įrankiais, įskaitant „Microsoft Visual Studio 11 Express“ ankstyvąją versiją ir „Metro“ stiliaus taikomosioms „Windows 8“ programoms kurti skirtą SDK priemonių rinkinį. „Microsoft“ „Metro“ pavadino „Windows 8“ vartotojo sąsają, labai panašią į „Windows Phone 7“ sąsają.

Taip pat siūloma parsisiųsti 64 bitų (3,6 GB) ir 32 bitų (2,8 GB) „Windows 8“ OS peržiūros versijas. Svetainėje pateikti ISO formato failai, kuriuos parsisiuntus reikia įrašyti į optinį diską ar USB laikmeną.

Skelbiama, kad norintiems išbandyti „Windows 8 Developer Preview” versiją reikia kompiuterio su bent 1 GB darbine atmintimi (64 bitų versijos atveju – 2 GB) ir 16 GB laisvos vietos kietajame diske (20 GB 64 bitų versijos atveju).

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...