Toshiba pristatė itin didelės raiškos ekraną

2011-10-25

Iškart po to, kai Toshiba pristatė savo 6,1 colio LCD ekraną, dauguma internetinių portalų pradėjo jį lyginti su Apple kompanijos kūriniais. Toshiba naujojo ekrano raiška yra 2560×1600, o viename colyje yra net 498 pikseliai.

Apple išmanieji telefonai iPhone4/4S su 326 pikseliais viename colyje susilaukė mažiau susidomėjimo. Didžiausi komplimentai atiteko Toshiba kūriniui.

Naujasis Toshiba ekranas gali parodyti 16,7 milijono skirtingų spalvų. Tai taip pat stulbinantis rodiklis.

Toshiba teigia, kad jų naujasis gaminys sukurtas naudojantis technologija, kuri remiasi žemos temperatūros silicio puslaidininkiais, esančiais ant stiklo sluoksnio. Tai technologija, kurią Toshiba vystė keletą pastarųjų metų. Teigiama, kad žemesnės temperatūros silicis gali padidinti pikselių tankį. Tokia technologija ypač pravarti mažuose įrenginiuose, kurių ekranuose sunku įskaityti tekstą.

Kolkas nėra aišku, kokiuose įrenginiuose šis ekranas bus panaudotas. Teigiama, kad planšetiniams kompiuteriams 6,1 colio ekranas būtų per mažas, o išmaniesiems telefonams – per didelis.

Didelės vaizdo ir grafikos galimybės yra vienas iš pagrindinių bruožų, pagal kurį vartotojai renkasi mobiliuosius įrenginius, todėl kompanijos stengiasi sukurti tokius įrenginius, kurie atitiktų vartotojų poreikius bei norus.

Naujasis Toshiba ekranas su labai didele raiška jau pritraukė daugybės žmonių dėmesį. Kadangi šis ekranas dar nėra naudojamas jokiame įrenginyje, Apple vis dar gali mėgautis šlove bei teigti, kad jos sukurtas ekranas yra pats geriausias.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...