Naujovė oro uostose: virtualūs agentai

2012-06-18
Niujorko oro uostų terminaluose keleiviams patarinės ir „avatarai“. Nuo liepos mėnesio, nusileidę viename iš trijų Niujorko valstijos oro uostų, vietoje informacijos skyriuje budinčio darbuotojo, gauti atsakymus į dažniausiai keliautojams kylančius klausimus galėsite iš žavios holograminės moters.

Šis „AVA“ išradimas pavadintas „avataru“ iš tikro yra plokščiaekranio televizoriaus projektuojamas vaizdo įrašas. Virtualioji pagalbininkė informuos keleivius apie skrydžių detales, taip pat patars dėl maršrutinių autobusų ir taksi pasirinkimo. La Guardia, JFK ir Liberty Newark oro uostuose planuojama pastatyti 5 holografinius stendus.

Amerikiečiai šioje srityje nėra naujokai. Didžiojoje Britanijoje nuo 2011 m. pradžios virtualūs patarėjai veikia Birmingamo, Bristolio ir Londono Liutono oro uostuose, kiek vėliau tais pačiais metais hologramas pasitelkė ir Paryžiaus Orly oro uostas. Šių metų kovą, Ispanijos oro linijų bendrovė „Iberia“ šalia savitarnos punktų taip pat pastatė keletą virtualių „konsultančių“.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...