Yahoo nupirko internetinės reklamos kompaniją Interclick

2011-11-02

Yahoo! teigia, kad jos pasiūlyta kaina už vieną akciją buvo 9 doleriai – tai yra 22 % daugiau, nei pirmadienio pabaigoje Wall Streeto akcijų biržoje nusistovėjusi kaina.

„Interclick“ buvo įkurta 2006-aisiais. Kompanija siūlo technologinius įrankius, kuriais pardavėjai gali valdyti internetinės reklamos kampanijas.

Pažangi “Interclick“ platforma leis „Yahoo!“ išplėsti savo tikslus ir informacijos apimtis bei taip sukurti didesnio našumo kampanijas.

„Artimai bendradarbiavę su Yahoo! pastaraisiais metais, mes esame labai dėkingi už jų rinkai pateikto inventoriaus kokybę“, – teigia „Interclick“ įkūrėjas Michael‘as Katz‘as.
„Yahoo! aukščiausios kokybės informacijos ir „Interclick“ platformų derinys sukurs labai vertingą produktą klientams“ – teigia Katz‘as.

Kalifornijoje įsikūrusi Yahoo! tikisi, kad sandoris, kuris vieningai buvo patvirtintas Interclick direktorių valdybos, pilnai bus atliktas iki kitų metų pradžios.

Yahoo! akcijos Wall Streeto akcijų biržoje antradienį krito 4,96 %, tuo tarpu “Interclick” akcijos pakilo 21,15 % iki 8,97 JAV dolerių.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...