Samsung Slate – pirmasis planšetinis ir stacionarus kompiuteris viename

2011-09-08

„Samsung Electronics“ pristatė „Samsung“ SLATE 7 – „Windows 7“ valdomą kompiuterį, apjungiantį stacionariojo ir planšetinio kompiuterio funkcijas.

Naujasis „Samsung“ modelis turi sensorinę valdymo sistemą ir skaitmeninį rašiklį.

„Profesionalams, pageidaujantiems stacionariojo kompiuterio produktyvumo ir planšetinio įrenginio mobilumo, „Samsung“ sukūrė naujo dizaino įrenginį“, – sakė Kyuho Uhm, „Samsung Electronics“ IT sprendimų padalinio vyresnysis viceprezidentas. Jis tvirtina, kad „Samsung“ SLATE PC 7 serijos nešiojamieji kompiuteriai – revoliucinga naujovė kompiuterių pasaulyje.

Pranešama, kad SLATE PC 7 serijos kompiuteris yra 1,3 cm storio ir sveria 0,86 kg. Dėl įrengto „Intel Core i5“ procesoriaus ir 11,6 colių (29,5 cm) ekrano įrenginys tinkamas ir pramogoms, ir darbui. Prijungus „Bluetooth“ klaviatūrą ir valdymo pelę, „SLATE PC 7“ veikia kaip stalinis kompiuteris, be jų virsta mobiliu planšetiniu įrenginiu.

Pasak „Samsung“ atstovų, kelionėje naudodamasis SLATE PC 7 kompiuteriu vartotojas gali persiųsti dokumentus klientui, darbo susitikimuose žymėtis pastabas. Pilnai įkrovus bateriją kompiuteriu galima dirbti apie 7 valandas. Prireikus didesnio ekrano, prie kompiuterio taip pat galima jungti atskirą monitorių.

Specialiu skaitmeniniu rašikliu liečiant kompiuterio ekraną, spaudžiant simbolių mygtukus galima žymėtis pastabas, kurti „Microsoft Office 2010“ dokumentus bei pranešimus ir naršyti internete. Kompiuteryje įrengtas mikrofonas ir dvi vaizdo kameros: 2 mln. vaizdo elementų – priekyje ir 3 mln. vaizdo elementų – gale. Užfiksuotus įrašus patogu išsaugoti ir persiųsti naudojant USB jungtį ir „Wi-Fi“, „WiMAX“ bei HSPA ryšio sistemas.

Skelbiama, kad skystųjų kristalų (LCD) „SuperBright“ technologijos 400 nitų ryškumo ekrane matomas aiškus ir raiškus vaizdas – 100 proc. ryškesnis nei įprastų nešiojamųjų kompiuterių ekranuose.

„Slate PC 7“ kompiuteryje įdiegta „FastStart“ technologija, dėl kurios įrenginys žymiai greičiau pasiruošia darbui ir „pabunda“ iš budėjimo režimo. Kompiuterio ekrane patogu peržiūrėti filmus, vaizdelius – atkuriami visų formatų vaizdo ir garso įrašai bei „Windows“ operacinei sistemai pritaikyti žaidimai, sakoma bendrovės pranešime.

Šaltinis: Balsas.lt

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...