Naujasis Apple Ipad išardytas – video

2012-03-19

Savarankiškam elektronikos įrenginių remontui skirtas tinklalapis „iFixit“ pranešė išardęs naująjį „Apple“ planšetinį kompiuterį „iPad“, kuris šiandien pradėtas pardavinėti 10 šalių, ir aprašęs visus jo komponentus.

„iFixit“ informuoja, kad naujojoje „Apple“ planšetėje naudojamas „Toshiba“ gamybos „flash“ atminties kaupiklis, o už „Wi-Fi“, „Bluetooth 4.0“ belaidį ryšį ir FM radijo transliacijas yra atsakinga bendrovės „Broadcom“ mikroschema BCM4330. Ekranas, iš visko sprendžiant, yra pagamintas „Samsung“ gamyklose.

Pasak „autopsiją“ atlikusių „iFixit“ darbuotojų, 11 560 mAh talpos baterija užima gana daug vietos „iPad“ korpuse. Naujojo „iPad“ tinkamumą remontuoti „iFixit“ įvertino 2 balais iš 10 galimų. Pasak „iFixit“ darbuotojų, priekinė planšetinio kompiuterio dalis sujungta su įrenginio korpusu, todėl yra didelė tikimybė, kad išrinkinėjant kompiuterį gali būti pažeistas stiklas. Prieigą prie daugumos komponentų apsunkina didelis klijuojančios medžiagos kiekis. Tačiau „iPad“ baterija nėra prilituota prie pagrindinės plokštės, todėl ją šiek tiek lengviau pakeisti, sakoma „iFixit“ pranešime.

Šiame vaizdo siužete – naujojo „iPad“ išrinkimo procesas.


"Balsas.lt"

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...