Opel pristatė pigų 'vieno euro' elektromobilį

2011-09-12

„Opel“ šią savaitę vykstančioje Frankfurto automobilių parodoje nutrauks šydą nuo baterijomis aprūpinto elektrinio automobilio, vadinamo „vieno euro“ automobiliu. Mažasis dvivietis automobilis turėtų pritraukti daug dėmesio dėl savo išvaizdos, draugiškumo aplinkai ir „vieno euro“ reklaminės etiketės. Visu tuo „Opel“ bando pasakyti, kad jie turi koncepsinį modelį, kuris, gamybos atvėju, būtų įperkamas, gerai atrodantis elektromobilis už prieinamą kainą.

Vienas euras (One Euro) „Opel“ teigimu reiškia tai, kad automobilis už vieną eurą gali nuvažiuoti 100 kilometrų. Automobilis su pilnai įkrautomis baterijomis gali nuvažiuoti 100 km, o maksimalus greitis siekia 120 km/h. Automobilis taip pat išsiskiria savo svoriu: miesto automobiliukas sveria vos trečdalį tiek, kiek sveria modernus mažas automobilis, teigia „Opel“. „One Euro“ taip pat reklamuojamas kaip energiją taupantis automobilis. Jo energijos sąnaudos yra dešimt kartų mažesnės, nei modernaus mažo automobilio.

„Opel“ pareiškimas spaudai (kuriame pastebima, kad dvivietis tandeminis automobilis turi potencialą patekti į serijinę gamybą) leidžia suprasti, kad gamintojas su šiuo automobiliu eina ta kryptimi, kuria galėtų sustiprinti savo pozicijas elektrinių automobilių rinkoje. „Koncepsinis modelis atverčia naują elektrinio judėjimo skyrių ir tęsią „Opel“ alternatyvios varomosios jėgos sistemų pradininkų vaidmenį.“ Įdomi atomobilio koncepsija turi dvi įdiegtas tandemo sėdynes, išdėstytas viena už kitos.

Apskritai, tai yra futuristinė koncepsija, kuri orientuota į jaunus vairuotojus, arba į tuos, kurie vis dar yra jauni širdyje. „Opel“ teigia, kad automobilio išvaizda yra įkvėpta „Opel Ampera“ – elektrinio hibridinio automobilio.

Nors ir manoma, kad automobilis pritrauks įvairaus amžiaus klientų, „Opel“ teigia, kad automobilis kurtas būtent jauniems vairuotojams, kurie ieško įperkamo ir stilingo automobilio. „Opel“ taip pat svarsto apie automobilio šešiolikmečiams versiją, kurios maksimalus greitis neviršys 45 km/h.

Daugiau duomenų apie šį automobilį tikimasi sužinoti Frankfurto Automobilių Parodoje, kuri vyks rugsėjo 15–25 dienomis. Žinant tai, kad šis „Opel“ pareiškimas yra perspektyvus, „Euro One“ užims savo vietą tarp vis augančios energetiškai efektyvių mikroautomobilių armijos, sukurtos specialiai miestui.

„Opel“ žengimas į elektromobilių rinką gali būti pelningas po kompanijos patirtų nuostolių. Vasaros pradžioje buvo pasirodę pranešimai, kad „Opel“ sąvininkas „General Motors“ galvoja apie markės pardavimą, bet šie gandai greitai buvo paneigti.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...