Sukurtas įkyriausias žadintuvas pasaulyje

2012-04-13

Jis neturi signalo atidėjimo mygtuko. Jeigu jūs jį išjungsite iš elektros lizdo, įsijungs speciali baterija. Artėjant kėlimosi laikui, jūs negalėsite perstatyti signalo laiko. Tai tikriausiai pats įkyriausias žadintuvas pasaulyje.

Kai jis pradeda skambėti, norėdami jį sustabdyti, jūs privalėsite atsikelti iš lovos, nueiti į virtuvė arba vonios kambarį ir paspausti specialios telefono stiliaus klaviatūros mygtuką. Tai yra vienintelis būdas sustabdyti garsų signalą, kuris buvo sukurtas taip, kad skambėtų lyg viešbutyje esantis pikto kliento skambinamas durininko varpelis. Žadintuvą išrado 25 metų inžinierius iš Hobokeno (JAV), Paul Sammut. Inžinieriaus kasdienybė – Stevens technologijos institute išradinėti ir konstruoti povandeninius robotus ir transporto priemones. P. Sammut pradėjo dirbti prie žadintuvo idėjos, nes pats susidūrė su kėlimosi ryte problemomis.

„Aš norėjau sukurti kažką, kas priverstų mane atsikelti iš lovos. Aš galvojau apie būdus, kurie man padėdavo mokyklos laikais – savo mamą, ir kaip ji elgdavosi kai ateidavo laikas mane prikelti, ji tiesiog priversdavo mane išlipti iš lovos“, – pasakojo P. Sammut. Paklausęs draugo patarimų, inžinierius sukūrė demonstracinį video ir pradėjo prekybą įkyriuoju žadintuvu. „Per mėnesį su puse mes uždirbome daugiau nei 150 000 dolerių ir šiuo metu turime 400 užsakymų“, – teigė P. Sammut. „Žadintuvo kaina yra 350 dolerių ir vienintelis būdas jį nutildyti yra jį sudaužyti, tačiau tai jau prabanga“, – juokavo inžinierius.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...