Ar tikrai žinote, ko norite iš partnerio?

2011-11-15

Jūs naršote po pažinčių portalus ieškodami antrosios pusės pagal jums patinkančius bruožus? Tyrėjai teigia, kad susitikus akis į akį visi susikurti idealai nebetenka prasmės.

Teigiama, kad žmonės ieško abstrakčių savybių turinčių partnerių, tačiau realybėje šios savybės nebeturi didelės reikšmės. Pavyzdžiui, jei ieškojote partnerio, kuris būtų atkaklus, o realybėje pasirodys, kad jis dažniau linksta į kompromisus, nei gina savo nuomonę, jūs dėl to nenusiminsite, nes kiekvieno žmogaus suvokimas apie atkaklumą yra skirtingas.

Tyrimo autoriai teigia, kad pavienes savybes nustelbia visas jų rinkinys.

Jei mes sakome, kad mums patinka atkaklūs, ambicingi ir seksualūs partneriai, tai nereiškia, kad mūsų norimas partneris būtent toks ir turi būti. Renkantis gyvenimo draugą tokios savybės neturi jokios reikšmės.

Analizuodami pavienes savybes nematome bendro žmogaus patrauklumo. Kai kuriuose pažinčių portaluose yra galimybė su patinkančiu žmogumi pabendrauti per vaizdo kamerą. Tokiu būdu susidaromas šiek tiek tikslesnis vaizdas apie žmogų.

Portalų pateikiami klausimai „Kiek jūs uždirbate?“ ar „Ar jūs ekstravertas?“ pateikia tik faktus, o ne apibūdina žmogų.

Dėl šios priežasties tyrėjai teigia, kad nereiktų nustebti, jei galiausiai jūs nekreipsite dėmesio į tuos bruožus, kuriuos jūs laikėte svarbiausiais idealaus partnerio bruožais.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...