HTC pristatė išmaniuosius telefonus – ONE

2012-02-27

Bendrovė HTC pranešė pristačiusi naują išmaniųjų telefonų seriją „One“, išsiskiriančius dizainu, nauja vaizdo kamera bei išplėstomis autentiško garso atkūrimo galimybėmis.

„Gražiausias gyvenimo akimirkas prisimename iš nuotraukų ar muzikos. Kurdami „HTC One“ seriją siekėme, kad aukštos kokybės kamera bei autentiško garso atkūrimo galimybė leistų vartotojams sustiprinti geras emocijas, – sakė HTC korporacijos vadovas Peteris Chou. –Daugiausia dėmesio skyrėme kameros ir garso galimybių vystymui. Tikime, jog HTC „One“ mums pavyko sukurti tai, ko neteko matyti jokiuose kituose telefonuose.“

Pranešama, kad „HTC One“ modeliuose integruota „Android 4.0“ operacinė sistema bei nauja „HTC Sense 4“ vartotojo sąsaja. Ją papildo „ImageSense“ kameros ir vaizdo funkcijų komplektas, išskiriantis „One“ iš kitų telefonų. Vartotojo sąsaja taip pat papildyta plačiais garso kokybės patobulinimais bei paprastesnėmis muzikos klausymosi galimybėmis.

Vaizdo kamera

Pasak HTC atstovų, „Image Sense“ funkcijos, patobulinti lęšiai, jutiklis, programinė įranga bei integruota HTC „ImageChip“ plokštelė leis „HTC One“ varžytis su tradicinėmis skaitmeninėmis kameromis. Šie patobulinimai užtikrina greitesnį fotografavimą, geresnę nuotraukų kokybę prastomis fotografavimo sąlygomis ir paprastesnį valdymą.

Su „HTC One“ fotografuoti galima daug greičiau. Padaryti nuotrauką šiuo telefonu užtrunka 0,7 sekundės, o 0,2 sekundės automatinis fokusavimas leidžia daryti daug kokybiškų kadrų iš eilės, tiesiog laikant nuspaudus fotografavimo mygtuką. „HTC One“ pasižymi geresne nuotraukų kokybe net esant prastoms sąlygoms – fotografuojant tamsoje ar ryškiame fone. Telefonuose „HTC One X“ ir „HTC One S“ integruoti geriausi šioje išmaniųjų telefonų klasėje F/2,0 lęšiai gali užfiksuoti 40 proc. daugiau šviesos nei kituose kokybiškuose aparatuose naudojami F/2,4 lęšiai. „HTC One“ taip pat turi geriausią rinkoje plataus dinaminio ruožo (HDR) funkciją, leidžiančią daryti geros kokybės nuotraukas net esant skirtingo ryškumo aplinkai.

„Video Pic“ funkcija leis vartotojams filmuoti ir fotografuoti vienu metu. Filmuojant HD videoįrašą ir paspaudus fotografavimo mygtuką, aparatas padarys aukštos kokybės nuotrauką nestabdydamas filmavimo. Nuotrauką taip pat bus galima padaryti iš jau anksčiau įrašyto filmuko. „HTC One“ suteiks galimybę paprastai kaupti ir dalintis savo nuotraukomis ar video įrašais. „HTC Sense 4“ sąsajoje integruota prieiga prie „Dropbox“, taigi vartotojai šioje saugykloje galės du metus nemokamai laikyti 25 GB informacijos, t. y. tiek, kiek užima daugiau nei 10 tūkst. aukštos kokybės nuotraukų. „Dropbox“ integracija taip pat leis vartotojams paprastai redaguoti, dalintis ir saugoti savo dokumentus.

Skelbiama, kad „HTC One“ siūlys naują būdą dalintis nuotraukomis ir videofailais. Prie savo televizoriaus HDMI jungties prijungę bevielį „Media Link HD“ aksesuarą, vartotojai galės paprastai dalintis savo nuotraukomis, video įrašais ar kita medžiaga, nepriklausomai nuo televizoriaus gamintojo.

Garsas

„HTC One“ modeliuose pirmą kartą pilnai integruota „Beats By Dr. Dre Audio“ sistema, leisianti mėgautis autentišku garsu tiek klausant muzikos, tiek žiūrint „YouTube“ videoįrašus ar žaidžiant žaidimus. Integruota „HTC Sync Manager“ programa leis vartotojams paprasčiau parsisiųsti ir klausytis muzikos. Telefoną prijungus prie kompiuterio, programa automatiškai įsirašys pati ir leis siųstis muziką iš vartotojo bibliotekos.

Pasak gamintojų, „HTC One“ leis muzikos klausytis net automobilyje. Su „HTC Car Stereo Clip“ aksesuaru bus galima perkelti muziką iš telefono į automobilio garso sistemą. Jis taip pat leis klausytis muzikos iš daugiau nei 50 tūkst. internetinių radijo stočių ar tiesiog groti telefone saugomas dainas per automobilio garsiakalbius.

„HTC One X“

 „HTC One X“ (nuotr. Gamintojo)

„HTC One X“ turi anglies pluošto korpusą, kuris toks pat tvirtas, tačiau daug lengvesnis už metalinius. Vientisas korpusas išsiskiria blizgia priekine ir matine galine dalimi. Greitas „NVIDIA Tegra 3 Mobile“ procesorius užtikrina kokybišką vaizdą, greitą naudojimąsi programomis ir ilgą baterijos veikimo trukmę. „HTC One X“ taip pat turi keturis 1,5 GHz „Super 4-PLUS-1“ branduolius su papildomu „Battery Saver Core“ branduoliu, taip pat 12 branduolių NVIDIA vaizdo plokštę. Aparatas taip pat išsiskiria 4,7 colio (11,75 cm), 720p HD ekranu su specialiu „Corning Gorilla Glass“ stiklu. Kai kuriose 4G LTE rinkose „HTC One X“ bus parduodamas su LTE pritaikytu iki 1.5 GHz CPU dviejų branduolių „Qualcomm Snapdragon S4“ procesoriumi.

„HTC One S“

„HTC One S“ (nuotr. Gamintojo)

Anot gamintojų, šis telefonas skirtas vartotojams, ieškantiems pažangaus, bet kompaktiško išmaniojo telefono. Jame suderintas „Qualcomm Snapdragon S4“ procesorius su iki 1,5 GHz CPU bei 4,3 colio (10,75 cm) ekranas su „Corning Gorilla Glass“ stiklu. „HTC One S“ – ploniausias HTC telefonų modelis, turintis vos 7,9 mm storio metalinį korpusą su dviem išskirtiniais priekinio dangtelio variantais. Pirmasis – matinės juodos spalvos „Ceramic Metal“ dangtelis, sukurtas palydovų gamyboje naudojamo mikrooksidacijos proceso metu. Šis procesas aliuminio korpusą paverčia atsparia keramine struktūra, keturis kartus tvirtesne nei anodizuotas aliuminis. Antrasis „HTC One S“ korpuso priekinio dangtelio variantas sukurtas naujai patentuotu būdu anodizuojant aliuminį ir išgaunant iš šviesios į tamsią pereinančią blizgią išvaizdą.

„HTC One V“

„HTC One V“ (nuotr. Gamintojo)

Perėmęs apdovanojimus pelniusį klasikinio „HTC Legend“ dizainą, šis modelis taip pat pasižymi aukšta nuotraukų bei autentiško garso atkūrimo kokybe. Paprastas aliuminio korpusas šiame telefone įkūnija gamintojo meistriškumą bei gerą surinkimo kokybę, sakoma pranešime.


"Balsas.lt"

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...