Naujas išradimas: kelnės su aušinimo kondicionieriumi

2012-07-18

Netrukus apie prakaituotus užpakalius po visos dienos kelnių dėvėjimo bus galima pamiršti – bent jau Japonijoje, mat viena šios šalies bendrovė pristatė kelnes su įsiūtu kondicionieriumi, rašo dailymail.co.uk

Galima tik spėti, ar vartotojus iš Vakarų valstybių pavyks sudominti kelnėmis, kurios švelniai pučia oro srovę per apatinius ir apsaugo pasturgalį nuo prakaito drėgmės.
Tiesa, kelnės pasižymi šiokiu tokiu trūkumu – įjungus iš akumuliatoriaus maitinamą ventiliatorių kelnės prisipučia ir jas dėvintis žmogus, pasak gamintojų, tampa panašiu į bendrovės „Michelin“ talismaną-žmogutį.

„Kuchofuku“ kondicionuojamos kelnės iš poliesterio ir medvilnės mišinio yra su dviem ventiliatoriais, kurie oro sroves nukreipia žemyn klešnėmis ir link minkštosios kūno dalies.

Ventiliatoriai įsiuvami toje vietoje, kur paprastai būna šoninės kišenės.
Paprastai prakaitas išsiskiria ir nugaruoja tokiu būdu sukuriant aušinimo efektą, tačiau apranga tokį procesą slopina, nes absorbuoja prakaito lašiukus. Tačiau šią problemą išsprendė buvęs bendrovės „Sony“ technikas Hiroshi Ichigaya, sugalvojęs ne tik kelnes, bet ir švarką. Jo išradimuose susidaro cirkuliuojančio oro sluoksnis, kuris pagreitina prakaito šalinimą.

Maždaug 10 cm skersmens ventiliatoriai yra varomi AA elementų, kurių pakanka kelioms valandoms patogaus vėdinimo, bet dirbant prie kompiuterio kelnes taip pat patogu prijungti ir prie USB laido.

Prieš skalbimą visas elektrines dalis galima nesunkiai išimti. Taigi, vienintelis rimtas trūkumas – baliono efektas, susidarantis įjungus oro ventiliavimą.


www.DELFI.lt

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...