Tyrimai patvirtina: daugelis žmonių naršo internete be jokios priežasties

2011-12-06

Nauji tyrimai patvirtino, kad daugelis žmonių naršo internete be jokios priežasties. Remiantis Pew tyrimo centro Internet & American Life project pranešimu, 53 proc. 18 – 29 metų amžiaus žmonių internete naršo tiesiog dėl pramogos arba tam, kad praleisti laiką.

Tyrimai parodė, kad laikas, be jokios priežasties praleistas internete, yra tiesiogiai susijęs su žmogaus amžiumi. Tik 12 proc. žmonių, kuriems yra virš 65 metų, prisipažino paskutinėmis dienomis naršę internete be jokios priežasties. Ši teorija pasitvirtino ir tarp 50 – 64 amžiaus žmonių, tačiau šioje grupėje, beprasmiškai naršančių žmonių, procentinė dalis siekė 27 proc.

Tyrėjai atskleidžia, kad 58 proc. suaugusių žmonių prisipažįsta besinaudojantys internetu pramogai arba tiesiog, kad retkarčiais pasilinksminti. Tik trečdalis suaugusių, kurie naudojasi internetu, naršo internete be priežasties. Apklausa neapibrėžė termino „dėl pramogos“, todėl žmonės šį terminą interpretavo labai įvairiai. Kai kuriems žmonėms, apkalbų blogai taip pat gali būti pramoga, tuo tarpu kitiems tai rimtas užsiėmimas.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...