„Microsoft“ pristatė „Windows Phone 8“

2012-06-21
„Microsoft“ trečiadienį pristatė naują operacinę sistemą mobiliesiems įrenginiams – „Windows Phone 8“ (WP8), kuri bus itin susieta su kompiuteriais ir planšetėmis, kuriose veikia „Windows 8“.

Pagrindinė naujosios operacinės sistemos ypatybė – bendras branduolys su „Windows 8“. Abi operacinės sistemos naudos tą pačią failų sistemą, programinę įrangą, grafinį palaikymą. Tai reiškia, kad programinė įranga, kuri veikia su „Windows 8“, veiks ir mobiliuosiuose telefonuose su WP8.

WP8 turės virtualią piniginę, kuri leis atlikti daugelį finansinių operacijų. Taip pat WP8 bus integruota „Nokia“ sukurta žemėlapių technologija.

Naujoje versijoje taip pat šiek tiek pasikeis pagrindinis meniu langas bei atsiras palaikymas 720p, WXGA 1280×768 ir WVGA 800×480 skiriamosios geboms.

Telefonai su WP8 palaikys „micro SD“ standarto atminties korteles.

WP8 turėtų pasirodyti rudenį, kartu su „Windows 8“. Dabartiniai WP7,5 naudotojai galės savo operacinę sistemą atnaujinti į WP7,8, kurioje bus naujasis pagrindinis meniu langas, tačiau atnaujinti telefonus į WP8 galimybės nebus.1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...