„Apple" pakeis „iPhone 4" varžtus

2011-08-03

Bendrovė „Apple“ nusprendė pakeisti gamyklinius išmaniojo telefono „iPhone 4“ korpuso varžtus naujais. Šiuos „Pentalobe“ tipo varžtus atsukti galės tik „Apple“ serviso centrų technikai. Toks bendrovės sprendimas aiškinamas tuo, jog ji nenori, kad vartotojai galėtų patys išnarstyti telefonus ir pamatyti, kas yra jų viduje, pranešė „Yahoo News“

Įdomu, kad bus keičiami ne tik šiuo metu gamyklose surinkinėjamų „iPhone 4“ varžtai: jei telefonas bus atneštas į kurį nors iš 236 JAV veikiančių bendrovės serviso centrų, po remonto jo nebebus galima atidaryti be specialių atsuktuvų, praneša „Neowin“. Kol kas juos turi tik „Apple“ remonto technikai, „Pentalobe“ tipo atsuktuvai rinkai netiekiami.

„Apple“ techninės įrangos remonto ir aptarnavimo paslaugas teikiančios bendrovės „iFixit“ vadovas Kyle Wiensas tokį sprendimą palygino su automobilių serviso pateikta staigmena: „Įsivaizduokit, kad atsiėmę suremontuotą automobilį po kurio laiko pastebite, kad variklio gaubtas privirintas. Nemanau, kad pasijustumėte labai patenkinti“, – sakė jis.

Pranešama, kad ši naujovė kol kas diegiama tik JAV serviso centruose, kur įprastiniai „Philips“ varžtai keičiami į „Pentalobe„. Japonijoje jau pasirodė naujos „iPhone 4“ telefonų partijos, kuriuose varžtai pakeisti naujais jau gamykloje. Pasak apžvalgininkų, „Apple“ veikiausiai taip bando apsaugoti savo intelektinę nuosavybę.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...