Japonai kuria kibernetinį ginklą

2012-01-03

Japonai kuria virusą, kuris gali aptikti kibernetinės atakos šaltinį ir neutralizuoti jo programą. Ginklo sukūrimas yra 179 milijonų jenų (2,3 milijonų dolerių) ir trejų metų, vyriausybės remiamo projekto, kulminacija. Virusas sukurtas tam, kad sekti ir analizuoti atakas.

Amerika ir Kinija pranešė, taip vadinamus, kibernetinius ginklus naudojančios praktikoje. Japonija, kad panaudoti šį kibernetinį ginklą, turės atlikti legalius pataisymus: šiuo metu jis pažeidžia įstatymą draudžiantį gaminti kompiuterinius virusus. Lapkričio mėnesį kompiuterinė sistema valdoma 200 Japonų vietinių valdžių dėl kibernetinių atakų buvo sutrikusi. Spalio mėnesį, Japonijos parlamentas patyrė dar vieną kibernetinį ataką, tikriausiai susijusią su elektroniniais laiškais iš Kinijos serverio, kuris anksčiau buvo atsakingas už atakas prieš įstatymų leidėjų kompiuterius.

Taip pat, buvo pranešta, kad Japonų kompiuteriai esantys devynių šalių ambasadose ir konsulatuose vasarą buvo užkrėsti virusais. Šiuo metu virusas yra testuojamas „uždaroje aplinkoje“, kad išbandyti jo veikimo galimybes.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...