Mėnulio atradimas: Dvi naujo tipo mėnulio uolienos

2011-07-22

Dauguma žmonių apie mūsų artimiausią dangaus kūną galvoja kaip apie objektą nebeturintį paslapčių.

Tačiau mes vis dar sužinome naujų dalykų apie Mėnulį. Naujausias atradimas: dvi naujo tipo Mėnulio uolienos, niekada nematytos anksčiau. Paskutinį kartą mokslininkai nustatė skirtingų tipų Mėnulio uolienas 1970 metais. Viena rūšis atrasta tolimojoje Mėnulio dalyje, kai kita artimojoje.

Vienas įdomiausių dalykų susijusių su uolienomis rastomis tolimojoje Mėnulio dalyje, jose yra magnio aliuminio oksido, kuris laikomas kaip brangakmenis. Šios uolienos išsidėsčiusios srityje, kur taip pat gausu kitų mineralinių uolienų. Šis keistas atradimas pakeis požiūrį į Mėnulį.

Taigi tai didelė paslaptis ir tai labai įdomu, nes mes turime iš naujo pažinti Mėnulį, persvarstyti supratimą apie Mėnulio plutos pobūdį, ypač jo gelmes, kuriose gali slypėti milžiniški šių uolienų kiekiai.

Tai yra senai susiformavę paviršiai, kurie nebuvo judinami daugybę metų. Taip pat jie yra labai neįprastos sudėties. Ir netgi milijonus metų veikiamas atmosferos poveikio, Mėnulio paviršius nepakeitė savo savybių. Taigi jie yra neįprasti dėl savo sudėties, tačiau jie taip pat neįprasti dėl indentifikavimo ypatybių, kurios leistų mums įsivaizduoti Mėnulio paviršiaus bruožus.

Nenuostabu, kad šis atradimas padarytas tolimojoje Mėnulio pusėje, tačiau kita uoliena atrasta mums matomoje pusėje. Saulės kaitinamoje pusėje rastos chromo pėdsakų turinčios uolienos.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...