„Microsoft“ pristatė išankstinę „Windows 8“ versiją vartotojams

2012-03-02

Barselonoje vykstančiame pasauliniame telekomunikacijų kongrese „Mobile World Congress 2012“ bendrovė „Microsoft“ pristatė išankstinę naujosios operacinės sistemos „Windows 8“ versiją vartotojams „Windows 8 Consumer Preview“.

Nuo šios dienos iš „Microsoft” tinklalapio ją gali parsisiųsti visi pageidaujantys. Pranešama, kad ši versija veiks iki 2013 m. pradžios. Pasak bendrovės atstovų, tai pirmasis naujosios „Windows 8″ pristatymas plačiajai visuomenei po to, kad pernai rugsėjį buvo pristatyta išankstinė versija programuotojams.

„Su „Windows 8“ mes pristatome naujus būdus, kaip vartotojai gali dirbti asmeniniais kompiuteriais. Kuriuo įrenginiu jie besinaudotų – kompiuteriu ar planšete, su „Windows 8“ vartotojai dirbs vienodai sklandžiai,“ – naujosios operacinės sistemos versijos pristatymo metu sakė „Microsoft“ viceprezidentas Stevenas Sinofsky.

Pristatant „Windows 8“ išankstinę versiją vartotojams, bendrovės atstovai pabrėžė šiuos esminius privalumus: tai platus operacinės sistemos patobulinimų ir atnaujinimų spektras, „Windows“ produktų parduotuvė (Windows Store) su naujomis aplikacijomis, kompiuterių su „Windows“ operacine sistema ir išmaniųjų telefonų „Windows Phone 7“ jungtys su debesies sprendimais, naujosios naršyklės „Internet Explorer 10“ išankstinė versija bei naujosios techninės įrangos galimybės.

Pranešama, kad išankstinę „Windows 8″ versiją jau galima parsisiųsti anglų, prancūzų, vokiečių, japonų ir keliomis Kinijoje naudojamomis kalbomis.

Programuotojams skirta „Windows 8 beta“ (Developer Preview) versija buvo pateikta praėjusių metų rugsėjo 13 dieną vykstant „BUILD Windows“ konferencijai. „Microsoft“ skelbė, kad norintiems išbandyti „Windows 8 Developer Preview” versiją reikia kompiuterio su bent 1 GB darbine atmintimi (64 bitų versijos atveju – 2 GB) ir 16 GB laisvos vietos kietajame diske (20 GB 64 bitų versijos atveju).


"Balsas.lt"

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...