Elektrinis motociklas pagerino greičio rekordą (350km/h)

2011-08-29

“Lightning Motorcycles” motociklas neseniai Bonevilio druskos lygumoje užfiksavo „Pasaulio greičiausio elektrinio motociklo“ greičio rekordą,

lėkdamas daugiau nei 200 mylių per valandą greičiu. „Lightning Motorcycles“ savo naujausiu mėginimu pagerinti rekordą užfiksavo rekordinį 215,960 mylių per valandą greitį, o didžiausias apskritai tądien užfiksuotas greitis buvo 218,637 mylių per valandą (350km/h). Iki šio mėnesio triumfo, joks elektrinis motociklas nebuvo pasiekęs daugiau nei 200 mylių per valandą greičio.

Šie greičiai taip pat parodo, kaip “lightning Motorcycles” pagerino savo pačių 2010-aisiais užfiksuotą rekordą – 173 mylios per valandą. Motociklas turi “Remy HVH250” elektrinį variklį ir “Ener1” baterijų komplektą. Šis komplektas suteikia galimybę greitkeliu nuvažiuoti daugiau nei 100 mylių, o mišriai važinėjant tiek mieste, tiek greitkelyje – daugiau nei 150 mylių. “Lightning Motorcycles” savo interneto svetainėje jau priima užsakymus iš norinčių nusipirkti šį motociklą. Bazinė kaina prasideda nuo 38,888 JAV dolerių.

Manoma, kad kaina nesumažins rimtų elektrinių motociklų entuziastų susidomėjimo, kurie tiki, kad elektrinio motociklo pasirinkimas neturėtų būti kompromisas. Kompanija yra susikoncentravusi į savo elektrinių motociklų technologijų tobulinimą, kad šie turėtų geriausias charakteristikas.

Kompanija – kuri yra bendradarbiavimo rezultatas tarp įkūrėjo Richard‘o Hatfield‘o ir inžinierių, kurie pasidalino savo įsitikinimais, kad „švarios“ technologijos transporto srityje gali duoti didelių rezultatų motociklo charakteristikoms – tęsia darbą kovodami su techniniais sunkumais. Jų įveikimas yra raktas, norint elektrinius motociklus išleisti į lygią kovą su benzinu varomais motociklais.

„Lightning Motorcycles“ yra labai patenkinti savo pasirinkimu naudoti „Ener1“ ličio jonų baterijų komplektą rekordo pasiekimo metu.

Motociklo vairuotoju buvo Paul‘as Thede‘as, „Race Tech.“ Sąvininkas. Thede‘as, kuris gavo mechanikos inžinerijos mokslinį laipsnį Kalifornijos Politechnikos Universitete, yra žinomas kaip motociklų pakabos guru. Jis ištobulino šio motociklo pakabos sistemą. Thede‘ui pasiekti didesnį nei 200 mylių per valandą greitį ypatinga buvo ne tik dėl statistikos. Jis teigė, kad tai buvo didelis „žalių“ technologijų žingsnis į priekį.

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...