Jungtinės Karalystės tarnautojai buvo įsitikinę, kad ateiviai į Žemę atvyksta atostogauti

2012-07-12

Jungtinės Karalystės valstybės tarnautojai buvo įsitikinę, kad ateiviai gali lankytis Žemėje ir siūlė NSO technologijas panaudoti valstybės gynybai stiprinti, rašo telegraph.co.uk.

JK Gynybos ministerijos slaptuosiuose archyvuose saugoti dokumentai parodė, kad kai kurie šios ministerijos tarnautojai manė, jog ateiviai Žemėje galėjo lankytis „karinės žvalgybos“, „moksliniais“ ir „turistiniais“ tikslais.

1995 metų instruktaže, kurio santrauką neseniai publikavo JK Nacionalinis archyvas, nurodoma, kad ministerijos pareigūnas aiškino, jog „prioritetine tvarka reikia nustatyti“ pastebėtų neatpažintų skraidančių objektų apsilankymo tikslus ir pridūrė, kad nepanašu, jog šie tikslai būtų priešiški.

Neįvardintas pareigūnas teigė, jog „itin svarbu darbą pradėti be išankstinio nusistatymo“ ir aiškino, kad „tai, kas šiandien yra mokslinis „faktas“, rytoj gali būti netiesa“.

Paaiškindamas, kad vakarais „nesikalba su mažais žaliais žmogeliukais“, jis teigė: „Yra sritis, kurioje savo noro žinoti dar nepatenkinome. T.y., nežinome, ar NSO egzistuoja. Jeigu jie egzistuoja, nežinome kas jie, kokie jų tikslai ir ar jie kelia grėsmę JK. Jei pastebėti skraidantys aparatai yra nežemiškos kilmės, tuomet reikia prioritetine tvarka nustatyti jų lankymosi tikslus. Kol kas nebuvo jokių akivaizdžiai priešiškų apraiškų, taigi, kitos galimybės yra: 1) Karinė žvalgyba; 2) Moksliniai tyrimai; 3) Turizmas“.

Pareigūnas pridūrė, kad „vertinant pranešimus kaip faktus“ galima manyti, jog nežemiškos kilmės transporto priemonės pasižymi „labai plačiu greičių spektru ir yra slapti“.

Todėl, pasak jo, „jei tokia technologija egzistuoja, mes ja galėtume pasinaudoti“.
Instruktažo dokumentuose pateikiamas sąrašas galimų NSO pastebėjimo priežasčių – taip pat masinės haliucinacijos, bandomas JAV lėktuvas, atmosferiniai reiškiniai ir apgavystė.

Taip pat dokumentuose įrašyta kad „esama indikacijų, jog incidentai, apie kuriuos pranešta, tėra ledkalnio viršūnė ir daugelis žmonių nenori rizikuoti savo reputacija, todėl apie pastebėtus objektus niekam nepraneša“.

Pareigūnas taip pat pažymėjo, kad pranešimų apie „keistus objektus danguje“ kiekis smarkiai padidėjo po Antrojo pasaulinio karo, o daugumos pranešimų autoriai – „ūkininkai, policininkai, gydytojai ir įsimylėjėliai“.

„Dauguma žmonių mano, kad NSO – tai neseniai atsiradęs reiškinys, tačiau taip nėra. Esama pakankamai patikimų kelių šimtmečių senumo pranešimų apie keistus objektus danguje“.

1979 metais besiruošiant Lordų rūmų debatams apie NSO, JK gynybos ministerija surašė oficialų instruktažą, kuriame buvo svarstoma dėl ko ateiviai norėtų apsilankyti Žemėje.
Neįvardintas žvalgybos pareigūnas sakė, kad būtų išmintinga įvertinti Visatoje esančių žvaigždžių kiekį, žvaigždžių, prie kurių gali būti negyvenamų planetų, kiekį ir sudaryti sąrašą įdomių Visatos vietų, kurias galbūt norėtų aplankyti protingų būtybių visuomenė.
Jis sakė: „Apsilankymas nereikšmingoje planetoje (Žemėje) prie nereikšmingos žvaigždės (Saulės) tikriausiai neįvyktų dažniau nei kartą per tūkstantmetį, net jei manytume, kad kiekviena protinga civilizacija kasmet paleidžia, tarkime, 10 kosminių laivų“.

Todėl išvadose jis rašė: „pranešimų apie tūkstančius apsilankymų per praėjusį dešimtmetį yra smarkiai per daug, kad jais būtų tikima“.
Išslaptintuose dokumentuose taip pat parašyta, kad Jungtinėje Karalystėje 1950-1952 metais veikė vyriausybinė „Skraidančių lėkščių darbo grupė“.


www.DELFI.lt

1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (No Ratings Yet)
Loading...